| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
RaidSonic ICY BOX IB-2222SSK - Houder voor opslagschijf | €20.45 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Suurus | 2.5" " |
| Tüüp | Andmekandja paneel |
| Toetatud kõvaketaste arv | 1 |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| Toote värv | Must, Hall |
| Materjal | Teras |
| Lukk | Jah |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 94 g |
| Kõrgus | 130 mm |
| Laius | 70 mm |
| Sügavus | 13 mm |