Tootja: R-Go Tools
Mudel: RGOECGFM
EAN: 5060227670283
R-Go Tools RGOECGFM. Formaat: A3, Materjal: Akrüül, Maksimaalne kaal (mahutavus): 5 kg. Laius: 305 mm, Sügavus: 465 mm, Kõrgus: 150 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
R-Go Tools GO Flex Document Holder, Medium, adjustable, transparent | €113.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Formaat | A3 |
| Materjal | Akrüül |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 5 kg |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kõrguse reguleerimise ulatus | 10 - 285 mm |
| Asendite arv | 12 |
| Nurga seadistuse vahemik | 8 - 55 ° |
| Päritoluriik | Madalmaad |
| Toote värv | Läbipaistev |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 305 mm |
| Sügavus | 465 mm |
| Kõrgus | 150 mm |
| Paksus | 158 cm |
| Pakendi laius | 345 mm |
| Pakendi sügavus | 645 mm |
| Pakendi kõrgus | 35 mm |
| Pakendi kaal | 2,02 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 83040000 |