Tootja: R-Go Tools
Mudel: RGOECCGFL
EAN: 5712505803943
R-Go Tools GO FLEX Large Multifunctional Document Holder. Formaat: A3, Materjal: Akrüül, Maksimaalne kaal (mahutavus): 5 kg. Laius: 570 mm, Sügavus: 310 mm, Kõrgus: 110 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
R-Go Tools GO FLEX Large Multifunctional document holder | €130.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Formaat | A3 |
| Materjal | Akrüül |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 5 kg |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kõrguse reguleerimise ulatus | 10 - 285 mm |
| Asendite arv | 12 |
| Nurga seadistuse vahemik | 8 - 55 ° |
| Toote värv | Läbipaistev |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 570 mm |
| Sügavus | 310 mm |
| Kõrgus | 110 mm |
| Paksus | 175 cm |