Tootja: Ravensburger
Mudel: 08617
EAN: 4005556086177
Ravensburger Paw Patrol. Pusletükkide arv: 35 tk. Žanr: Multifilmid, Soovitatav vanus (min): 3 aasta(t)
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Ravensburger Puzzle (086177) | €10.64 |
|
m79.lv |
Ravensburger Puzzle Psi Patrol (086177) RAP 086177 (4005556086177) puzle, puzzle | €11.10 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pakendi sisu | |
| Puslede arv | 1 |
| Pusletükkide arv | 35 tk |
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Pusle |
| Žanr | Multifilmid |
| Soovitatud vanus | Laps |
| Soovitatav sugu | Mõlemad sood |
| Soovitatav vanus (min) | 3 aasta(t) |
| Hoiatussilt | |
| Mittesobiv lastele vanuses 0-3 aastat | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Pakendi laius | 280 mm |
| Pakendi sügavus | 40 mm |
| Pakendi kõrgus | 190 mm |