Tootja: MSI
Mudel: GEFORCE GTX1070 ARMOR 8G OC
EAN: 4719072467432
MSI V330-003R. Graafikaprotsessor: GeForce GTX 1070, Protsessori sagedus: 1556 MHz. Graafikaadapteri mälutüüp: GDDR5, Mälusiin: 256 bitti. Maksimaalne resolutsioon: 7680 x 4320 pikslit. DirectX-i versioon: 12.0, OpenGL-i versioon: 4.5, Dual Link DVI. Liidese tüüp: PCI Express x16 3.0. Jahutuse tüüp: Aktiivne, Ventilaatorite arv: 2 ventilaator(id)
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Ventilaatorite arv | 2 ventilaator(id) |
| Toote värv | Must, Valge |
| Protsessor | |
| Graafikaprotsessor | GeForce GTX 1070 |
| Maksimaalne resolutsioon | 7680 x 4320 pikslit |
| Protsessori sagedus | 1556 MHz |
| Rööptöötlustehnoloogia tugi | 2-Way SLI |
| Mälu | |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR5 |
| Mälusiin | 256 bitti |
| Pesad & liidesed | |
| Liidese tüüp | PCI Express x16 3.0 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| DVI-D liideste arv | 1 |
| Toimimine | |
| Integreeritud TV-tuuner | |
| DirectX-i versioon | 12.0 |
| OpenGL-i versioon | 4.5 |
| Dual Link DVI | |
| Täis-HD | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 832 g |
| Sügavus | 279 mm |
| Laius | 140 mm |
| Kõrgus | 37 mm |
| Võimsus | |
| Minimaalne süsteemi toide | 500 W |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 150 W |