| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Lindy 41622 DisplayPort-kaapeli 0,5 m Musta | €44.43 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 0,5 m |
| Pistmik 1 | DisplayPort |
| Pistmik 2 | DisplayPort |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Naissoost |
| Pistmikukontaktide kate | Kuld |
| DisplayPort versioon | 1.2 |
| Maksimaalne resolutsioon | 4096 x 2160 pikslit |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Toote värv | Must |
| Kaabli materjal | Vask |
| Varjestuskihtide arv | 3 |
| Mantli materjal | Akrüülnitriil butadieen stüreen (ABS), Polüvinüülkloriid (PVC) |
| AWG-juhtme läbimõõt | 28 |
| Andmeedastuskiirus | 21,6 Gbit/s |
| Sertifikaat | REACH, UL |
| Pakendi andmed | |
| Kaabli läbimõõt | 6,5 mm |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi tüüp | Plastkott |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -10 - 70 °C |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |