Tootja: CLUB3D
Mudel: CAC-1073
EAN: 0841615100767
CLUB3D DisplayPort™ 1.2 to HDMI™ 2.0 Active Cable 4K60Hz 3Meter M/M. Kaabli pikkus: 3 m, Pistmik 1: Displayport 1.2, Pistmik 2: HDMI 2.0. Jätkusuutlikkuse sertifikaadid: RoHS. Kaal: 165 g, Pakendi laius: 175 mm, Pakendi sügavus: 45 mm. Pikkus: 3000 mm, Laius: 20 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
CLUB3D DisplayPort™ 1.2 to HDMI™ 2.0 Active Cable 4K60Hz 3Meter M/M | €37.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 3 m |
| Pistmik 1 | Displayport 1.2 |
| Pistmik 2 | HDMI 2.0 |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| Pistmikukontaktide kate | Kuld |
| Maksimaalne resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| HDCP | |
| 3D-ühilduvus | |
| Toote värv | Valge |
| Andmeedastuskiirus | 18 Gbit/s |
| Konnektori sugu | Meessoost/meessoost |
| Sertifikaat | ROHS, FCC and CE EMI. Supports AMD GCN cards, Nvidia® Maxwell cards and Intel® 4th Generation Integrated Graphics series and newer. Not intended for older graphics architectures. |
| Pakendi andmed | |
| Kaal | 165 g |
| Pakendi laius | 175 mm |
| Pakendi sügavus | 45 mm |
| Pakendi kõrgus | 178 mm |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Muud funktsioonid | |
| Laius | 20 mm |
| Pikkus | 3000 mm |