Tootja: Siemens
Mudel: 6ES7223-1BL32-0XB0
EAN: 6940408102002
Siemens 6ES7223-1BL32-0XB0. Mooduli tüüp: Digitaalne, Signaali suund: Sisend/väljund, Kanalite arv: 32 kanalid. Alalisvoolu sisendpinge: 24 V. Kaal: 288 g, Pakendi laius: 88 mm, Pakendi sügavus: 111 mm. Päritoluriik: Hiina
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Mooduli tüüp | Digitaalne |
| Signaali suund | Sisend/väljund |
| Kanalite arv | 32 kanalid |
| Digitaalsete sisendkanalite arv | 16 kanalid |
| Digitaalsete väljundkanalite arv | 16 kanalid |
| Kanali tüüp | Allika kanal |
| Otstarve | Süsteemi võimsus |
| Nominaalne väljundpinge | 24 V |
| Toote värv | Must |
| Võimsus | |
| Alalisvoolu sisendpinge | 24 V |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 288 g |
| Pakendi laius | 88 mm |
| Pakendi sügavus | 111 mm |
| Pakendi kõrgus | 85 mm |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | Jah |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | REACH, RoHS, WEEE |
| Logistika andmed | |
| Päritoluriik | Hiina |