Tootja: Siemens
Mudel: 6ED1055-1HB00-0BA2
EAN: 4034106029449
Siemens 6ED1055-1HB00-0BA2. Mooduli tüüp: Digitaalne, Signaali suund: Sisend/väljund, Kanalite arv: 8 kanalid. Alalisvoolu sisendpinge: 24 V. Kaal: 166 g, Pakendi laius: 70 mm, Pakendi sügavus: 95 mm. Päritoluriik: Hiina
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Mooduli tüüp | Digitaalne |
| Signaali suund | Sisend/väljund |
| Kanalite arv | 8 kanalid |
| Digitaalsete sisendkanalite arv | 4 kanalid |
| Digitaalsete väljundkanalite arv | 4 kanalid |
| Kanali tüüp | Releekanal |
| Võimsus | |
| Alalisvoolu sisendpinge | 24 V |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 166 g |
| Pakendi laius | 70 mm |
| Pakendi sügavus | 95 mm |
| Pakendi kõrgus | 55 mm |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | REACH, RoHS, WEEE |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | Jah |
| Logistika andmed | |
| Päritoluriik | Hiina |