Tootja: Bestway
Mudel: 60311
EAN: 6942138981155
Bestway 60311. Toote tüüp: Filterpadrun, Toote värv: Sinine, Valge. Laius: 106 mm, Sügavus: 106 mm, Kõrgus: 80 mm. Pakendi tüüp: Kiletatud sisemise päisega, Pakendi sügavus: 445 mm, Pakendi kõrgus: 190 mm. Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta: 12 tk, Põhikasti (välimise) laius: 335 mm, Põhikasti (välimine) pikkus: 445 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
Bestway Lay-Z-Spa Filter Cartridge(VI) | €9.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Filterpadrun |
| Toote värv | Sinine, Valge |
| ITF-14 vöötkood | 66942138981157 |
| Pakendi andmed | |
| Kogus | 2 |
| Pakendi tüüp | Kiletatud sisemise päisega |
| Pakendi sügavus | 445 mm |
| Pakendi kõrgus | 190 mm |
| Pakendi kaal | 176 g |
| Pakendi ruumala | 28000 cm³ |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Läbimõõt | 10,6 cm |
| Laius | 106 mm |
| Sügavus | 106 mm |
| Kõrgus | 80 mm |
| Kaal | 166 g |
| Ergonoomika | |
| Lihtne puhastada | |
| Pakendi sisu | |
| Akud kaasa arvatud | |
| Logistika andmed | |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 12 tk |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 445 mm |
| Põhikasti (välimise) laius | 335 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 190 mm |