Tootja: Bestway
Mudel: 58430
EAN: 6941607311325
Bestway 58430. Toote tüüp: Redel, Toote värv: Sinine, Valge, Materjal: Metall, Plast. Kõrgus: 840 mm, Kaal: 5,6 kg. Pakendi tüüp: Karp, Pakendi laius: 420 mm, Pakendi sügavus: 870 mm. Minimaalne tellimiskogus: 1 tk, Tooteid kaubaaluse kohta: 38 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Bestway Drabinka do basenu 84 cm (58430) | €44.00 |
|
www.photopoint.ee |
Bestway Pool ladder 84 cm (58430) | €93.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Redel |
| Toote värv | Sinine, Valge |
| Materjal | Metall, Plast |
| Intrastati kood | 73269098 |
| ITF-14 vöötkood | 06942138966091 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 840 mm |
| Kaal | 5,6 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Pakendi laius | 420 mm |
| Pakendi sügavus | 870 mm |
| Pakendi kõrgus | 90 mm |
| Pakendi ruumala | 33000 cm³ |
| Logistika andmed | |
| Minimaalne tellimiskogus | 1 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 38 tk |