Tootja: Bestway
Mudel: 58277
EAN: 6942138914917
Bestway 58277. Toote tüüp: Basseini käsikahv, Toote värv: Sinine, Sobiv toru diameeter: 3 cm. Kaal: 176 g. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi tüüp: Blisterpakend, Pakendi laius: 300 mm. Minimaalne tellimiskogus: 12 tk, Tooteid kaubaaluse kohta: 480 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
BESTWAY CLEANCAST SKIMMER 32CM X 30.5CM | €3.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Basseini käsikahv |
| Toote värv | Sinine |
| Sobiv toru diameeter | 3 cm |
| Intrastati kood | 39269097 |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi tüüp | Blisterpakend |
| Pakendi laius | 300 mm |
| Pakendi sügavus | 480 mm |
| Pakendi kõrgus | 45 mm |
| Pakendi ruumala | 30000 cm³ |
| Pakendi sisu | |
| Vars kuulub komplekti | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 176 g |
| Logistika andmed | |
| Minimaalne tellimiskogus | 12 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 480 tk |