Tootja: Bestway
Mudel: 58106
EAN: 6942138918496
Bestway 58106. Toote tüüp: Kate, Toote värv: Sinine, Materjal: Polüetüleen. Laius: 3040 mm, Sügavus: 2050 mm, Kaal: 730 g. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi tüüp: Karp, Pakendi laius: 197 mm. Minimaalne tellimiskogus: 6 tk, Tooteid kaubaaluse kohta: 210 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Bestway Pokrywa do basenu 300 x 201 cm (58106) | €17.77 |
|
m79.lv |
Bestway Pokrywa do basenu 300 x 201 cm (58106) 3555 (6942138918496) Baseins | €18.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Kate |
| Toote värv | Sinine |
| Materjal | Polüetüleen |
| Basseini laius (max) | 3 m |
| Basseini pikkus (max) | 2,01 m |
| Basseini kõrgus (max) | 66 cm |
| Intrastati kood | 95069990 |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Pakendi laius | 197 mm |
| Pakendi sügavus | 200 mm |
| Pakendi kõrgus | 80 mm |
| Pakendi ruumala | 24000 cm³ |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 3040 mm |
| Sügavus | 2050 mm |
| Kaal | 730 g |
| Logistika andmed | |
| Minimaalne tellimiskogus | 6 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 210 tk |
| Pakendi sisu | |
| Tarvikud kaasa arvatud | |