Tootja: Bestway
Mudel: 58095
EAN: 6942138918427
Bestway 58095. Toote tüüp: Filtripumba kassett, Toote värv: Sinine, Valge, Sobilik: 7949 L, 9463 L. Kaal: 310 g. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi tüüp: Fooliumkott, Pakendi laius: 142 mm. Minimaalne tellimiskogus: 6 tk, Tooteid kaubaaluse kohta: 216 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
m79.lv |
Filtra elements Nr4 8918427 (6942138918427) Baseins | €5.90 |
|
eltek.lv |
Bestway filtrującej IV (58391) | €11.35 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Filtripumba kassett |
| Toote värv | Sinine, Valge |
| Intrastati kood | 84219990 |
| Sobilik | 7949 L, 9463 L |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi tüüp | Fooliumkott |
| Pakendi laius | 142 mm |
| Pakendi sügavus | 254 mm |
| Pakendi kõrgus | 142 mm |
| Pakendi ruumala | 36000 cm³ |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 310 g |
| Logistika andmed | |
| Minimaalne tellimiskogus | 6 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 216 tk |