Tootja: Bestway
Mudel: 58093
EAN: 6942138918403
Bestway 58093. Toote tüüp: Filtripumba kassett, Toote värv: Sinine, Valge. Filtreerimisvõimsus: 1249 l/h, Minimaalne pumpamisvõimsus: 1,2 m³/h. Kõrgus: 90 mm, Läbimõõt: 8 cm, Kaal: 124 g. Pakendi tüüp: Fooliumkott, Pakendi laius: 80 mm, Pakendi sügavus: 180 mm. Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta: 12 tk, Minimaalne tellimiskogus: 6 tk, Tooteid kaubaaluse kohta: 864 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
m79.lv |
Filtra elements Nr1 8918403 (6942138918403) Baseins | €3.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Filtripumba kassett |
| Toote värv | Sinine, Valge |
| Intrastati kood | 84219990 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Läbimõõt | 8 cm |
| Kõrgus | 90 mm |
| Kaal | 124 g |
| Toimimine | |
| Filtreerimisvõimsus | 1249 l/h |
| Minimaalne pumpamisvõimsus | 1,2 m³/h |
| Logistika andmed | |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 12 tk |
| Minimaalne tellimiskogus | 6 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 864 tk |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Fooliumkott |
| Pakendi laius | 80 mm |
| Pakendi sügavus | 180 mm |
| Pakendi kõrgus | 80 mm |
| Pakendi ruumala | 9000 cm³ |