Tootja: Bestway
Mudel: 58072
EAN: 6942138918380
Bestway 58072. Toote tüüp: Termomeeter, Toote värv: Hall, Mõõteühik: °C, °F. Kaal: 71 g. Pakendi tüüp: Blisterpakend, Pakendi laius: 110 mm, Pakendi sügavus: 250 mm. Minimaalne tellimiskogus: 36 tk, Tooteid kaubaaluse kohta: 1512 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
m79.lv |
Bestway Termometr basenowy (58072) 14206 (6942138918380) Baseins | €5.30 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Termomeeter |
| Toote värv | Hall |
| Mõõteühik | °C, °F |
| Ujuv | |
| Intrastati kood | 90251180 |
| Pakendi andmed | |
| Kogus | 1 |
| Pakendi tüüp | Blisterpakend |
| Pakendi laius | 110 mm |
| Pakendi sügavus | 250 mm |
| Pakendi kõrgus | 50 mm |
| Pakendi ruumala | 28000 cm³ |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 71 g |
| Logistika andmed | |
| Minimaalne tellimiskogus | 36 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 1512 tk |