Tootja: Bestway
Mudel: 58039
EAN: 6942138918311
Bestway 58039. Toote tüüp: Kate, Toote värv: Sinine, Materjal: Polüetüleen. Kaal: 4,86 kg. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi tüüp: Karp, Pakendi laius: 350 mm. Minimaalne tellimiskogus: 4 tk, Tooteid kaubaaluse kohta: 100 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
BESTWAY PVC POOL COVER 58039 5.49M | €26.99 |
|
eltek.lv |
Bestway Pokrywa Na BaStelażowy 18FT/549cm | €30.95 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Kate |
| Toote värv | Sinine |
| Materjal | Polüetüleen |
| Basseini läbimõõt (max) | 5,49 m |
| Intrastati kood | 39269097 |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Pakendi laius | 350 mm |
| Pakendi sügavus | 330 mm |
| Pakendi kõrgus | 110 mm |
| Pakendi ruumala | 60000 cm³ |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 4,86 kg |
| Logistika andmed | |
| Minimaalne tellimiskogus | 4 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 100 tk |
| Pakendi sisu | |
| Tarvikud kaasa arvatud | |