Tootja: Bestway
Mudel: 58037
EAN: 6942138918298
Bestway 58037. Toote tüüp: Kate, Toote värv: Sinine, Materjal: Polüetüleen. Kaal: 2,71 kg. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi tüüp: Karp, Pakendi laius: 350 mm. Minimaalne tellimiskogus: 6 tk, Tooteid kaubaaluse kohta: 120 tk
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Kate |
| Toote värv | Sinine |
| Materjal | Polüetüleen |
| Basseini läbimõõt (max) | 3,66 m |
| Intrastati kood | 39269097 |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Pakendi laius | 350 mm |
| Pakendi sügavus | 330 mm |
| Pakendi kõrgus | 80 mm |
| Pakendi ruumala | 65000 cm³ |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 2,71 kg |
| Logistika andmed | |
| Minimaalne tellimiskogus | 6 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 120 tk |
| Pakendi sisu | |
| Tarvikud kaasa arvatud | |