Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Võimsus | 35 W |
| Pirni tüüp | Ksenoon |
| Sõidukipirni paigaldamine | Kaugtuled |
| Aluse tüüp | PK32d-3 |
| Pirni eluiga | 2500 h |
| Sisendpinge | 85 V |
| Värvitemperatuur | 4300 K |
| Valguse värv | Jahe valge |
| Valgusvoog | 2950 lm |
| EMK-vastavus | |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 5,4 mm |
| Pakendi pikkus | 13,7 cm |
| Pakendi sügavus | 11,1 mm |
| Pakendi kõrgus | 93 mm |
| Pakendi kaal | 0,194 g |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 54 mm |
| Kogukaal | 97 g |
| Tehnilised andmed | |
| Tüüp | D1R |
| Pinge | 85 V |
| Ulatus | Vision |
| Valgustehnoloogia | Xenon |
| Minimaalne tellimiskogus | 2 tk |
| Netokaal | 64,9 g |