Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Audio | |
| Kõlari tüüp | 3-suunaline |
| Tundlikkus | 88 dB |
| Tipuvõimsus | 210 W |
| Nimivõimsus | 30 W |
| Sagedusvahemik | 70 - 24000 Hz |
| Kõrgsagedusvaljuhääldi | |
| Kõrgsagedusvaljuhääldi draiverite arv | 1 |
| Kõrgsagedusvaljuhääldi magneti tüüp | Neodüüm |
| Kõlari membraani materjal | Polüeterimiid (PEI) |
| Kõrgsageduskõlari kuju | Tasakaalustatud kuppel |
| Kesksageduskõlari magneti tüüp | Ferriit |
| Madalsageduskõlar | |
| Bassikõlar kaasa arvatud | |
| Tehnilised andmed | |
| Kuju | Ümmargune |
| Magneti tüüp | Neodüüm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 177 mm |
| Sügavus | 5,3 mm |
| Kõrgus | 43 mm |
| Kaal | 390 g |
| Läbimõõt | 2,5 cm |
| Võimendi | |
| Kaasas võimendi | |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 2 tk |