Tootja: Tefal
Mudel: GV9567E1
EAN: 3121040073933
Tefal Pro Express Ultimate Care GV9567E1. Triikimisvõimsus: 2600 W, Aurujoa võimekus: 500 g/min, Talla tüüp: Durilium AirGlide Autoclean soleplate. Juhtme pikkus: 1,7 m. Laius: 250 mm, Sügavus: 423 mm, Kõrgus: 289 mm. Tooteid kaubaaluse kihi kohta: 6 tk, Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga): 680 tk, Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga): 1400 tk. Võimsus: 2600 W
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Triikimisvõimsus | 2600 W |
| Aurujoa võimekus | 500 g/min |
| Talla tüüp | Durilium AirGlide Autoclean soleplate |
| Maksimaalne aururõhk | 7,7 baari |
| Eemaldatav veemahuti | |
| Veemahuti suurus | 1,9 l |
| Kuumenemisaeg | 2 min |
| Vertikaalse auru funktsioon | |
| Pidev auruvoog | 155 g/min |
| Temperatuuriseadete arv | 5 |
| Pidev auruvoog | Süda, Külg, Ots |
| Katlakivivastane kollektor | |
| Automaatne lupjumisvastane süsteem | |
| Eemaldatav katlakivi koguja | |
| Ökorežiim | |
| Automaatne väljalülitus | |
| Töörežiimide arv | 5 |
| Piserdusfunktsioon | |
| Toote värv | Valge, Hall |
| Täpne ots | |
| Lukustuv | |
| Tilkumisvastane funktsioon | |
| Päritoluriik | Prantsusmaa |
| Ergonoomika | |
| Ergonoomiline käepide | |
| Juhtme pikkus | 1,7 m |
| Vooliku hoiustamiskoht | |
| Juhtmehoidik | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 250 mm |
| Sügavus | 423 mm |
| Kõrgus | 289 mm |
| Kaal | 5,26 kg |
| Muud funktsioonid | |
| Võimsus | 2600 W |
| Tehnilised andmed | |
| Talla libisemise tõhusus | 5 |
| Talla kriimustuskindluse tõhusus | 5 |
| Logistika andmed | |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 6 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 680 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 1400 tk |
| Kihid kaubaaluse kohta | 3 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 18 tk |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 284 mm |
| Pakendi sügavus | 447 mm |
| Pakendi kõrgus | 344 mm |
| Pakendi kaal | 5,5 kg |