| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
baitukas.lt |
Steam station CareStyle 2 IS 2143B | €158.25 |
|
intop.lt |
Porų generatorius CareStyle 2 IS 2143BL | €158.56 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Triikimisvõimsus | 2400 W |
| Aurujoa võimekus | 420 g/min |
| Talla tüüp | EloxalPlus soleplate |
| Maksimaalne aururõhk | 6 baari |
| Veemahuti suurus | 1,5 l |
| Eemaldatav veemahuti | |
| Pidev aur | |
| Pidev auruvoog | 125 g/min |
| Vertikaalse auru funktsioon | |
| Automaatne lupjumisvastane süsteem | |
| LED-indikaatorid | |
| Pehme käepide | |
| Automaatne väljalülitus | |
| Ergonoomiline disain | |
| Tilkumisvastane funktsioon | |
| Automaatne väljalülitus peale | 10 min |
| Toote värv | Sinine, Valge |
| Ergonoomika | |
| Ergonoomiline käepide | |
| Juhtme pikkus | 1,8 m |
| Juhtmehoidik | |