Tootja: Miele
Mudel: 11106420
EAN: 4002516128496
Miele DG 7440. Ahju suurus: Väike, Ahju(de) sisemahutavus kokku: 40 l, Keetmise temperatuurivahemik: 40 - 100 °C. Toote värv: Must, Kontrolli tüüp: Puudutus, Juhtimise paigutus: Esikülg. Ühendatud koormus: 3600 W, AC-sisendpinge: 230 V, AC-sisendsagedus: 50/60 Hz. Laius: 595 mm, Sügavus: 569 mm, Kõrgus: 455 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Ahi | |
| Ahju suurus | Väike |
| Ahju(de) sisemahutavus kokku | 40 l |
| Keetmise temperatuurivahemik | 40 - 100 °C |
| Soojashoiurežiim | Jah |
| Ülessulatamise funktsioon | |
| Ahjude arv | 1 |
| Riiuliasendite arv | 4 |
| Sisetuli | |
| Viitstardi taimer | Jah |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Kontrolli tüüp | Puudutus |
| Juhtimise paigutus | Esikülg |
| Juhtme pikkus | 2 m |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Korpuse materjal | Roostevaba teras |
| Sisemuse materjal | Roostevaba teras |
| Lampide arv | 2 lambid |
| Vaikselt sulgumise süsteem | Jah |
| Lambi tüüp | LED |
| Ukse hing | Alla |
| Mittekuumenev uks | |
| Ukse materjal | Klaas |
| Võimsus | |
| Ühendatud koormus | 3600 W |
| AC-sisendpinge | 230 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Ergonoomika | |
| Lihtne puhastada | Jah |
| Lapselukk | |
| Sisse/välja lüliti | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 595 mm |
| Sügavus | 569 mm |
| Kõrgus | 455 mm |
| Kaal | 26,4 kg |
| Paigalduskoha laius | 56,8 cm |
| Paigalduskoha laius (min) | 56 cm |
| Paigalduskoha sügavus | 55 cm |
| Paigalduskoha kõrgus | 45,2 cm |
| Paigalduskoha kõrgus (min) | 45 cm |