| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Kabel Sandberg Toslink - Toslink 1.8m (505-40) | €19.37 |
|
www.proline.lv |
Sandberg Optical Toslink-Toslink, 1.8m audio cable | €21.80 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 1,8 m |
| Pistmik 1 | TOSLINK |
| Pistmik 2 | TOSLINK |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Toote värv | Must |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 153 mm |
| Pakendi sügavus | 25 mm |
| Pakendi kõrgus | 167 mm |
| Pakendi kaal | 132 g |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85189000 |
| Muud funktsioonid | |
| Laius | 167 mm |