| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Nanocable 10.24.1200 audiokaabel 0,15 m 2 x 3.5mm 3.5mm Must | €5.75 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 0,15 m |
| Pistmik 1 | 2 x 3.5mm |
| Pistmik 2 | 3.5mm |
| Konnektor 1 sugu | Naissoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Toote värv | Must |
| Isehäälestuv | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 100 mm |
| Pakendi sügavus | 160 mm |
| Pakendi kõrgus | 10 mm |
| Pakendi kaal | 24 g |
| Pakendi ruumala | 0,000115 cm³ |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 9000 tk |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 7 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 300 tk |
| Põhikasti (välimine) maht | 0,0345 cm³ |