| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
AISENS A128-0141 audiokaabel 0,3 m 3.5mm Must | €3.76 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 0,3 m |
| Pistmik 1 | 3.5mm |
| Pistmik 2 | 3.5mm |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Toote värv | Must |
| Isehäälestuv | |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 120 mm |
| Pakendi sügavus | 10 mm |
| Pakendi kõrgus | 160 mm |
| Pakendi kaal | 17 g |
| Pakendi ruumala | 192 cm³ |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |