Tootja: Zalman
Mudel: Z3 ICEBERG WHITE
EAN: 8809213766305
Zalman Z3 Iceberg White. Toote kuju: Midi Tower, Tüüp: PC, Toote värv: Valge. Toiteploki asukoht: Põhi. Installitud esiventilaatorid: 1x 120 mm, Toetatud esiventilaatorite läbimõõt: 120,140 mm, Installitud tagaventilaatorid: 1x 120 mm. Toetatud kõvakettasuurused: 2.5,3.5". Laius: 210 mm, Sügavus: 410 mm, Kõrgus: 480 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Zalman Z3 Iceberg White Midi Tower Valge | €59.59 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote kuju | Midi Tower |
| Tüüp | PC |
| Materjal | Plast, Teras, Karastatud klaas |
| Toote värv | Valge |
| Emaplaadi toetatud kujutegurid | ATX, EATX, Mikro ATX, Mini-ITX |
| 3,5" lahtrite arv | 2 |
| 2,5" salvede arv | 4 |
| Aknaga | |
| Valgustus | |
| Toonitud klaaspaneel(id) | |
| Tolmuvastane filter | |
| Lähtestusnupp | |
| RGB-juhtnupp | |
| On/off nupp | |
| CPU jahuti maksimaalne kõrgus | 16,3 cm |
| Graafikakaardi maksimaalne pikkus | 31,5 cm |
| Toiteploki maksimaalne pikkus | 21 cm |
| Toide | |
| Kaasas toiteplokk | |
| Toiteploki asukoht | Põhi |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C-tüüpi portide hulk | 1 |
| Audiosisend | |
| Audioväljund | |
| Salvesti | |
| Toetatud kõvakettasuurused | 2.5,3.5 " |
| Toetatud kõvaketaste arv | 4 |
| Jahutus | |
| Installitud esiventilaatorid | 1x 120 mm |
| Maksimaalne esiventilaatorite arv | 3 |
| Toetatud esiventilaatorite läbimõõt | 120,140 mm |
| Installitud tagaventilaatorid | 1x 120 mm |
| Maksimaalne tagaventilaatorite arv | 1 |
| Toetatud tagaventilaatorite läbimõõt | 120 mm |
| Maksimaalne ülemiste ventilaatorite arv | 2 |
| Toetatud ülemiste ventilaatorite läbimõõt | 120,140 mm |
| Eesmised radiaatorid, erinevad suurused saadaval | 120,240,280,360 mm |
| Tagumised radiaatorid, erinevad suurused saadaval | 120 mm |
| Ülemised radiaatorid, erinevad suurused saadaval | 120,240 mm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 210 mm |
| Sügavus | 410 mm |
| Kõrgus | 480 mm |
| Kaal | 6,4 g |
| Pakendi andmed | |
| LED kontroller | |
| Pakendi laius | 265 mm |
| Pakendi sügavus | 550 mm |
| Pakendi kõrgus | 485 mm |
| Pakendi kaal | 7,6 g |