Tootja: Zalman
Mudel: X3 WHITE
EAN: 8809213769474
Zalman X3 WHITE. Toote kuju: Midi Tower, Tüüp: PC, Toote värv: Valge. Installitud esiventilaatorid: 3x 120 mm, Toetatud esiventilaatorite läbimõõt: 120,140 mm, Installitud tagaventilaatorid: 1x 120 mm. Toetatud kõvakettasuurused: 2.5,3.5". Laius: 210 mm, Sügavus: 430 mm, Kõrgus: 459 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
Zalman X3 White ATX/Mid Tower/4x RGB fans | €66.20 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote kuju | Midi Tower |
| Tüüp | PC |
| Materjal | Teras |
| Toote värv | Valge |
| Emaplaadi toetatud kujutegurid | ATX, Mikro ATX, Mini-ITX |
| 3,5" lahtrite arv | 3 |
| 2,5" salvede arv | 3 |
| Laienduspesade arv | 7 |
| Aknaga | |
| Valgustus | |
| Valgustuse värv | Sinine, Roheline, Punane |
| Valgustuse asukoht | Kastventilaator, Esikülg |
| Toonitud klaaspaneel(id) | |
| Tolmuvastane filter | |
| Juhtmehaldus | |
| Lähtestusnupp | |
| On/off nupp | |
| CPU jahuti maksimaalne kõrgus | 17,5 cm |
| Graafikakaardi maksimaalne pikkus | 35 cm |
| Toiteploki maksimaalne pikkus | 18 cm |
| Toide | |
| Kaasas toiteplokk | |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| Audiosisend | |
| Audioväljund | |
| Salvesti | |
| Toetatud kõvakettasuurused | 2.5,3.5 " |
| Kombineeritud HDD/SSD sahtel | |
| Jahutus | |
| Installitud esiventilaatorid | 3x 120 mm |
| Maksimaalne esiventilaatorite arv | 3 |
| Toetatud esiventilaatorite läbimõõt | 120,140 mm |
| Installitud tagaventilaatorid | 1x 120 mm |
| Maksimaalne tagaventilaatorite arv | 1 |
| Toetatud tagaventilaatorite läbimõõt | 120,140 mm |
| Maksimaalne ülemiste ventilaatorite arv | 2 |
| Toetatud ülemiste ventilaatorite läbimõõt | 120,140 mm |
| Vedelikjahutus | |
| Eesmised radiaatorid, erinevad suurused saadaval | 120,240,280,360 mm |
| Tagumised radiaatorid, erinevad suurused saadaval | 120 mm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 210 mm |
| Sügavus | 430 mm |
| Kõrgus | 459 mm |
| Kaal | 9,1 kg |