Tootja: TooQ
Mudel: TQC-5701U3C-B
EAN: 8433281013575
TooQ TQC-5701U3C-B. Toote kuju: Midi Tower, Tüüp: PC, Toote värv: Must. Toetatud küljeventilaatorite läbimõõt: 120,140 mm, Installitud tagaventilaatorid: 1x 120 mm, Toetatud tagaventilaatorite läbimõõt: 120 mm. Toetatud kõvakettasuurused: 2.5,3.5,5.25". Laius: 180 mm, Sügavus: 410 mm, Kõrgus: 375 mm. Pakendi laius: 455 mm, Pakendi sügavus: 225 mm, Pakendi kõrgus: 462 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
TooQ TQC-5701U3C-B arvutikorpus Midi Tower Must | €27.71 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote kuju | Midi Tower |
| Tüüp | PC |
| Materjal | Teras |
| Toote värv | Must |
| Emaplaadi toetatud kujutegurid | ATX, Mikro ATX, Mini-ITX |
| 3,5" lahtrite arv | 4 |
| 5,25" lahtrite arv | 3 |
| 2,5" salvede arv | 2 |
| Sisemiste 2,5" salvede arv | 2 |
| Väliste 5,25" kettalahtrite arv | 1 |
| On/off nupp | Jah |
| Lähtestusnupp | Jah |
| CPU jahuti maksimaalne kõrgus | 15 cm |
| Graafikakaardi maksimaalne pikkus | 35 cm |
| Toide | |
| Kaasas toiteplokk | Ei |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 1 |
| Audiosisend | Jah |
| Audioväljund | Jah |
| Salvesti | |
| Toetatud kõvakettasuurused | 2.5,3.5,5.25 " |
| Jahutus | |
| Maksimaalne küljeventilaatorite arv | 1 |
| Toetatud küljeventilaatorite läbimõõt | 120,140 mm |
| Installitud tagaventilaatorid | 1x 120 mm |
| Maksimaalne tagaventilaatorite arv | 1 |
| Toetatud tagaventilaatorite läbimõõt | 120 mm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 180 mm |
| Sügavus | 410 mm |
| Kõrgus | 375 mm |
| Kaal | 2,5 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 455 mm |
| Pakendi sügavus | 225 mm |
| Pakendi kõrgus | 462 mm |
| Pakendi kaal | 3 kg |