Tootja: Techly
Mudel: I-CASE MP-P4HX-BLK6
EAN: 8057685307377
Techly I-CASE MP-P4HX-BLK6. Toote kuju: Püstik, Tüüp: Server, Toote värv: Must. Installitud küljeventilaatorid: 1x 120 mm, 1x 80 mm, Toetatud küljeventilaatorite läbimõõt: 80,120 mm. Toetatud kõvakettasuurused: 3.5". Laius: 482 mm, Sügavus: 382 mm, Kõrgus: 177 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Techly 307377 Obudowa serwerowa PC ATX do szaf Rack 19" 4U | €190.99 |
|
www.ox.ee |
Корпус Techly I-CASE MP-P4HX-BLK6 Rack Black | €270.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote kuju | Püstik |
| Tüüp | Server |
| Materjal | Teras |
| Toote värv | Must |
| Emaplaadi toetatud kujutegurid | ATX |
| 5,25" lahtrite arv | 2 |
| 3,5" lahtrite arv | 3 |
| Sisemiste 3,5" salvede arv | 6 |
| Sisemiste 2,5" salvede arv | 2 |
| Laienduspesade arv | 7 |
| Püstikmontaaž | |
| Püstiku mahutavus | 4U |
| Aknaga | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| LED-indikaatorid | HDD, Võimsus |
| Toide | |
| Kaasas toiteplokk | |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| Salvesti | |
| Toetatud kõvakettasuurused | 3.5 " |
| Jahutus | |
| Installitud küljeventilaatorid | 1x 120 mm, 1x 80 mm |
| Toetatud küljeventilaatorite läbimõõt | 80,120 mm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 482 mm |
| Sügavus | 382 mm |
| Kõrgus | 177 mm |
| Kaal | 7,5 kg |
| Materjali paksus | 1 mm |