Tootja: Techly
Mudel: I-CASE IPC-240L
EAN: 8051128101980
Techly I-CASE IPC-240L. Toote kuju: Püstik, Tüüp: Server, Toote värv: Must. Toetatud elektritoite tarne vormi faktorid: ATX, PS2. Toetatud esiventilaatorite läbimõõt: 80 mm. Toetatud kõvakettasuurused: 3.5". Laius: 465 mm, Sügavus: 400 mm, Kõrgus: 88,8 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote kuju | Püstik |
| Tüüp | Server |
| Materjal | Metall |
| Toote värv | Must |
| Emaplaadi toetatud kujutegurid | Mikro ATX, Mini-ITX |
| 3,5" lahtrite arv | 4 |
| 5,25" lahtrite arv | 1 |
| Sisemiste 3,5" salvede arv | 4 |
| Sisemiste 2,5" salvede arv | 1 |
| Laienduspesade arv | 4 |
| Püstikmontaaž | |
| Püstiku mahutavus | 2U |
| Aknaga | |
| Sobilik | Kodu/kontor |
| Lähtestusnupp | |
| On/off nupp | |
| LED-indikaatorid | Võimsus, HDD |
| Toide | |
| Kaasas toiteplokk | |
| Toetatud elektritoite tarne vormi faktorid | ATX, PS2 |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| Eesmiste USB-portide arv | 2 |
| Eesmine USB | |
| Salvesti | |
| Toetatud kõvakettasuurused | 3.5 " |
| Jahutus | |
| Maksimaalne esiventilaatorite arv | 2 |
| Toetatud esiventilaatorite läbimõõt | 80 mm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 465 mm |
| Sügavus | 400 mm |
| Kõrgus | 88,8 mm |
| Materjali paksus | 1 mm |
| Muud funktsioonid | |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Varustaja tunnusmärk | |
| Müüja kood | 101980 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 90 protsenti |