Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Disain | |
| Toote kuju | Püstik |
| Tüüp | Server |
| Materjal | Metall |
| Toote värv | Must |
| Emaplaadi toetatud kujutegurid | ATX |
| 5,25" lahtrite arv | 3 |
| 3,5" lahtrite arv | 6 |
| Sisemiste 3,5" salvede arv | 6 |
| Püstikmontaaž | |
| Püstiku mahutavus | 2U |
| Aknaga | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Lähtestusnupp | |
| LED-indikaatorid | Võimsus, HDD |
| Toide | |
| Kaasas toiteplokk | |
| Toiteallikas | 350 W |
| Flopidraivi toitepistmik | 1 |
| SATA-ühenduste arv | 7 |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| Audiosisend | |
| Audioväljund | |
| Eesmiste USB-portide arv | 2 |
| Eesmine USB | |
| Salvesti | |
| Toetatud kõvakettasuurused | 3.5 " |
| Muud funktsioonid | |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 482 mm |
| Sügavus | 550 mm |
| Kõrgus | 88,9 mm |
| Kaal | 13,8 kg |
| Materjali paksus | 1 mm |
| Varustaja tunnusmärk | |
| Müüja kood | 304000 |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |