Tootja: MSI
Mudel: MAG FORGE 110R
EAN: 4719072883331
MSI MAG Forge 110R. Toote kuju: Midi Tower, Tüüp: PC, Toote värv: Must. Toetatud esiventilaatorite läbimõõt: 120,140 mm, Installitud tagaventilaatorid: 1x 120 mm, Toetatud tagaventilaatorite läbimõõt: 120 mm. Toetatud kõvakettasuurused: 2.5,3.5", SSD-ketta mõõtmed: 2.5". Laius: 214 mm, Sügavus: 409 mm, Kõrgus: 485 mm. Päritoluriik: Hiina
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
MSI MAG Forge 110R Midi Tower Must | €81.03 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote kuju | Midi Tower |
| Tüüp | PC |
| Materjal | Metall |
| Toote värv | Must |
| Emaplaadi toetatud kujutegurid | ATX, Mikro ATX, Mini-ITX |
| 3,5" lahtrite arv | 2 |
| 2,5" salvede arv | 3 |
| Laienduspesade arv | 7 |
| Aknaga | |
| Sobilik | Mängimine |
| Valgustus | |
| Valgustuse asukoht | Esikülg, Ülaosa |
| Toonitud klaaspaneel(id) | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Tolmuvastane filter | |
| On/off nupp | |
| Lähtestusnupp | |
| CPU jahuti maksimaalne kõrgus | 16 cm |
| Graafikakaardi maksimaalne pikkus | 33 cm |
| Toiteploki maksimaalne pikkus | 20 cm |
| Toide | |
| Kaasas toiteplokk | |
| Pesad & liidesed | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| Audiosisend | |
| Audioväljund | |
| Salvesti | |
| Toetatud kõvakettasuurused | 2.5,3.5 " |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Jahutus | |
| Maksimaalne esiventilaatorite arv | 3 |
| Toetatud esiventilaatorite läbimõõt | 120,140 mm |
| Installitud tagaventilaatorid | 1x 120 mm |
| Maksimaalne tagaventilaatorite arv | 1 |
| Toetatud tagaventilaatorite läbimõõt | 120 mm |
| Maksimaalne ülemiste ventilaatorite arv | 2 |
| Toetatud ülemiste ventilaatorite läbimõõt | 120,140 mm |
| Vedelikjahutus | |
| Eesmised radiaatorid, erinevad suurused saadaval | 120,140,240 mm |
| Tagumised radiaatorid, erinevad suurused saadaval | 120 mm |
| Ülemised radiaatorid, erinevad suurused saadaval | 120,240 mm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 214 mm |
| Sügavus | 409 mm |
| Kõrgus | 485 mm |
| Logistika andmed | |
| Päritoluriik | Hiina |