Tootja: Mars Gaming
Mudel: MCZP
EAN: 4710562757989
Mars Gaming MCZ. Toote kuju: Mini Tower, Tüüp: PC, Toote värv: Roosa. Toetatud elektritoite tarne vormi faktorid: ATX. Installitud esiventilaatorid: 2x 120 mm, Toetatud esiventilaatorite läbimõõt: 120,140 mm, Toetatud tagaventilaatorite läbimõõt: 120 mm. Toetatud kõvakettasuurused: 2.5,3.5". Laius: 202 mm, Sügavus: 373 mm, Kõrgus: 395 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Mars Gaming MCZ Mini Tower Roosa | €60.15 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote kuju | Mini Tower |
| Tüüp | PC |
| Toote värv | Roosa |
| Emaplaadi toetatud kujutegurid | Mikro ATX, Mini-ITX |
| 3,5" lahtrite arv | 1 |
| 2,5" salvede arv | 3 |
| Laienduspesade arv | 4 |
| Aknaga | |
| Sobilik | Mängimine |
| Valgustus | |
| Valgustuse asukoht | Esikülg, Ülaosa |
| Tolmuvastane filter | |
| Juhtmehaldus | |
| CPU jahuti maksimaalne kõrgus | 16 cm |
| Graafikakaardi maksimaalne pikkus | 31,5 cm |
| Toide | |
| Kaasas toiteplokk | |
| Toetatud elektritoite tarne vormi faktorid | ATX |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 1 |
| Audiosisend | |
| Audioväljund | |
| Salvesti | |
| Toetatud kõvakettasuurused | 2.5,3.5 " |
| Jahutus | |
| Installitud esiventilaatorid | 2x 120 mm |
| Maksimaalne esiventilaatorite arv | 3 |
| Toetatud esiventilaatorite läbimõõt | 120,140 mm |
| Maksimaalne tagaventilaatorite arv | 1 |
| Toetatud tagaventilaatorite läbimõõt | 120 mm |
| Maksimaalne ülemiste ventilaatorite arv | 2 |
| Toetatud ülemiste ventilaatorite läbimõõt | 120 mm |
| Vedelikjahutus | |
| Eesmised radiaatorid, erinevad suurused saadaval | 120,240,280 mm |
| Tagumised radiaatorid, erinevad suurused saadaval | 120 mm |
| Ülemised radiaatorid, erinevad suurused saadaval | 120,240 mm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 202 mm |
| Sügavus | 373 mm |
| Kõrgus | 395 mm |
| Kaal | 3,24 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 260 mm |
| Pakendi sügavus | 425 mm |
| Pakendi kõrgus | 453 mm |