Tootja: Mars Gaming
Mudel: MCV4
EAN: 8435693102939
Mars Gaming MCV4. Toote kuju: Tower, Tüüp: PC, Emaplaadi toetatud kujutegurid: ATX, EATX, Mikro ATX, Mini-ITX. Toetatud elektritoite tarne vormi faktorid: ATX. Toetatud esiventilaatorite läbimõõt: 120,140 mm, Toetatud tagaventilaatorite läbimõõt: 120 mm, Toetatud alumiste ventilaatorite läbimõõt: 120 mm. Toetatud kõvakettasuurused: 3.5", SSD-ketta mõõtmed: 2.5". Laius: 440 mm, Sügavus: 289 mm, Kõrgus: 400 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Mars Gaming MCV4 arvutikorpus Tower | €70.27 |
|
www.topbiz.fr |
Mars Gaming MCV4 unité centrale Tower | €90.45 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote kuju | Tower |
| Tüüp | PC |
| Emaplaadi toetatud kujutegurid | ATX, EATX, Mikro ATX, Mini-ITX |
| 3,5" lahtrite arv | 2 |
| 2,5" salvede arv | 3 |
| Laienduspesade arv | 7 |
| Aknaga | |
| Sobilik | Mängimine |
| Toonitud klaaspaneel(id) | |
| Tolmuvastane filter | |
| Juhtmehaldus | |
| Toide | |
| Kaasas toiteplokk | |
| Toetatud elektritoite tarne vormi faktorid | ATX |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 1 |
| Audiosisend | |
| Audioväljund | |
| Salvesti | |
| Toetatud kõvakettasuurused | 3.5 " |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Jahutus | |
| Toetatud esiventilaatorite läbimõõt | 120,140 mm |
| Toetatud tagaventilaatorite läbimõõt | 120 mm |
| Toetatud alumiste ventilaatorite läbimõõt | 120 mm |
| Vedelikjahutus | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 440 mm |
| Sügavus | 289 mm |
| Kõrgus | 400 mm |
| Kaal | 6,5 kg |