Tootja: Mars Gaming
Mudel: MCULTRAW
EAN: 8435693102540
Mars Gaming MCULTRAW. Toote kuju: Tower, Tüüp: PC, Toote värv: Valge. Toetatud tagaventilaatorite läbimõõt: 140,120 mm, Toetatud ülemiste ventilaatorite läbimõõt: 140,120 mm, Toetatud alumiste ventilaatorite läbimõõt: 120 mm. Toetatud kõvakettasuurused: 3.5", SSD-ketta mõõtmed: 2.5". Laius: 430 mm, Sügavus: 252 mm, Kõrgus: 495 mm. Pakendi laius: 540 mm, Pakendi sügavus: 310 mm, Pakendi kõrgus: 510 mm
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote kuju | Tower |
| Tüüp | PC |
| Toote värv | Valge |
| Emaplaadi toetatud kujutegurid | ATX, Mikro ATX, Mini-ITX, EATX |
| 3,5" lahtrite arv | 2 |
| 2,5" salvede arv | 5 |
| Laienduspesade arv | 10 |
| Aknaga | |
| Sobilik | Mängimine |
| Valgustus | |
| Toonitud klaaspaneel(id) | |
| CPU jahuti maksimaalne kõrgus | 18,5 cm |
| Graafikakaardi maksimaalne pikkus | 39 cm |
| Toide | |
| Kaasas toiteplokk | |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 1 |
| Audiosisend | |
| Audioväljund | |
| Salvesti | |
| Toetatud kõvakettasuurused | 3.5 " |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Jahutus | |
| Maksimaalne tagaventilaatorite arv | 1 |
| Toetatud tagaventilaatorite läbimõõt | 140,120 mm |
| Maksimaalne ülemiste ventilaatorite arv | 3 |
| Toetatud ülemiste ventilaatorite läbimõõt | 140,120 mm |
| Maksimaalne alumiste ventilaatorite arv | 2 |
| Toetatud alumiste ventilaatorite läbimõõt | 120 mm |
| Vedelikjahutus | |
| Tagumised radiaatorid, erinevad suurused saadaval | 120,140 mm |
| Ülemised radiaatorid, erinevad suurused saadaval | 120,240,360,140,280 mm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 430 mm |
| Sügavus | 252 mm |
| Kõrgus | 495 mm |
| Kaal | 8 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 540 mm |
| Pakendi sügavus | 310 mm |
| Pakendi kõrgus | 510 mm |