Tootja: Mars Gaming
Mudel: MCS2W
EAN: 8435693102014
Mars Gaming MCS2W. Toote kuju: Mini Tower, Tüüp: PC, Toote värv: Valge. Toetatud elektritoite tarne vormi faktorid: ATX. Toetatud esiventilaatorite läbimõõt: 120 mm, Installitud tagaventilaatorid: 1x 80 mm, Toetatud tagaventilaatorite läbimõõt: 80 mm. Toetatud kõvakettasuurused: 3.5", SSD-ketta mõõtmed: 2.5". Laius: 300 mm, Sügavus: 177 mm, Kõrgus: 351 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Mars Gaming MCS2W arvutikorpus Mini Tower Valge | €38.43 |
|
www.topbiz.fr |
Mars Gaming MCS2W unité centrale Mini Tower Blanc | €51.88 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote kuju | Mini Tower |
| Tüüp | PC |
| Toote värv | Valge |
| Emaplaadi toetatud kujutegurid | Mikro ATX, Mini-ITX |
| 3,5" lahtrite arv | 1 |
| 2,5" salvede arv | 2 |
| Laienduspesade arv | 4 |
| Aknaga | |
| Sobilik | Mängimine |
| Valgustus | |
| CPU jahuti maksimaalne kõrgus | 14,5 cm |
| Graafikakaardi maksimaalne pikkus | 25,6 cm |
| Toide | |
| Kaasas toiteplokk | |
| Toetatud elektritoite tarne vormi faktorid | ATX |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 1 |
| Audiosisend | |
| Audioväljund | |
| Salvesti | |
| Toetatud kõvakettasuurused | 3.5 " |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Jahutus | |
| Maksimaalne esiventilaatorite arv | 2 |
| Toetatud esiventilaatorite läbimõõt | 120 mm |
| Installitud tagaventilaatorid | 1x 80 mm |
| Maksimaalne tagaventilaatorite arv | 1 |
| Toetatud tagaventilaatorite läbimõõt | 80 mm |
| Vedelikjahutus | |
| Eesmised radiaatorid, erinevad suurused saadaval | 140,240,120,200 mm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 300 mm |
| Sügavus | 177 mm |
| Kõrgus | 351 mm |
| Kaal | 1,75 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 325 mm |
| Pakendi sügavus | 200 mm |
| Pakendi kõrgus | 380 mm |