Tootja: Mars Gaming
Mudel: MCART
EAN: 8435693100348
Mars Gaming MCART. Toote kuju: Midi Tower, Tüüp: PC, Toote värv: Must. Toetatud elektritoite tarne vormi faktorid: ATX. Toetatud esiventilaatorite läbimõõt: 120 mm, Installitud tagaventilaatorid: 1x 120 mm, Toetatud tagaventilaatorite läbimõõt: 120 mm. Toetatud kõvakettasuurused: 3.5", SSD-ketta mõõtmed: 2.5". Laius: 188 mm, Sügavus: 352 mm, Kõrgus: 432 mm
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote kuju | Midi Tower |
| Tüüp | PC |
| Materjal | Akrüül, Karastatud klaas |
| Toote värv | Must |
| Emaplaadi toetatud kujutegurid | ATX, Mikro ATX, Mini-ITX |
| 3,5" lahtrite arv | 2 |
| 2,5" salvede arv | 1 |
| Laienduspesade arv | 7 |
| Aknaga | |
| Valgustus | |
| Juhtmehaldus | |
| On/off nupp | |
| CPU jahuti maksimaalne kõrgus | 15,7 cm |
| Graafikakaardi maksimaalne pikkus | 30,9 cm |
| Toide | |
| Kaasas toiteplokk | |
| Toetatud elektritoite tarne vormi faktorid | ATX |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 1 |
| Salvesti | |
| Toetatud kõvakettasuurused | 3.5 " |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Jahutus | |
| Maksimaalne esiventilaatorite arv | 3 |
| Toetatud esiventilaatorite läbimõõt | 120 mm |
| Installitud tagaventilaatorid | 1x 120 mm |
| Maksimaalne tagaventilaatorite arv | 1 |
| Toetatud tagaventilaatorite läbimõõt | 120 mm |
| Maksimaalne ülemiste ventilaatorite arv | 2 |
| Toetatud ülemiste ventilaatorite läbimõõt | 120 mm |
| Vedelikjahutus | |
| Eesmised radiaatorid, erinevad suurused saadaval | 120,140,200,240 mm |
| Tagumised radiaatorid, erinevad suurused saadaval | 120 mm |
| Ülemised radiaatorid, erinevad suurused saadaval | 120 mm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 188 mm |
| Sügavus | 352 mm |
| Kõrgus | 432 mm |
| Kaal | 3,75 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 237 mm |
| Pakendi sügavus | 402 mm |
| Pakendi kõrgus | 480 mm |