Tootja: itek
Mudel: ITOCWOMU3
EAN: 8056157882916
itek WINCO OM. Toote kuju: Midi Tower, Tüüp: PC, Toote värv: Must. Toiteallikas: 500 W, Toiteploki asukoht: Ülaosa. Toetatud esiventilaatorite läbimõõt: 120 mm, Toetatud tagaventilaatorite läbimõõt: 80 mm. Toetatud kõvakettasuurused: 2.5,3.5". Laius: 180 mm, Sügavus: 388 mm, Kõrgus: 413 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
itek WINCO OM Midi Tower Must 500 W | €45.99 |
|
www.topbiz.fr |
itek WINCO OM Midi Tower Noir 500 W | €64.55 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote kuju | Midi Tower |
| Tüüp | PC |
| Toote värv | Must |
| Emaplaadi toetatud kujutegurid | ATX |
| 3,5" lahtrite arv | 2 |
| 5,25" lahtrite arv | 1 |
| 2,5" salvede arv | 3 |
| Toetatud ketaste arv | 7 |
| Laienduspesade arv | 7 |
| CPU jahuti maksimaalne kõrgus | 15,6 cm |
| Graafikakaardi maksimaalne pikkus | 33 cm |
| Toide | |
| Kaasas toiteplokk | |
| Toiteallikas | 500 W |
| Toiteploki asukoht | Ülaosa |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| Salvesti | |
| Toetatud kõvakettasuurused | 2.5,3.5 " |
| Jahutus | |
| Maksimaalne esiventilaatorite arv | 3 |
| Toetatud esiventilaatorite läbimõõt | 120 mm |
| Maksimaalne tagaventilaatorite arv | 1 |
| Toetatud tagaventilaatorite läbimõõt | 80 mm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 180 mm |
| Sügavus | 388 mm |
| Kõrgus | 413 mm |