Tootja: itek
Mudel: ITOCR170
EAN: 8032539914017
itek RIVER. Toote kuju: Mini Tower, Tüüp: PC, Toote värv: Must. Toiteallikas: 500 W, Toiteploki asukoht: Ülaosa. Toetatud esiventilaatorite läbimõõt: 80 mm, Toetatud tagaventilaatorite läbimõõt: 80,90 mm. Toetatud kõvakettasuurused: 2.5,3.5". Laius: 170 mm, Sügavus: 350 mm, Kõrgus: 350 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
itek RIVER Mini Tower Must 500 W | €48.19 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote kuju | Mini Tower |
| Tüüp | PC |
| Toote värv | Must |
| Emaplaadi toetatud kujutegurid | Mikro ATX |
| 3,5" lahtrite arv | 4 |
| 5,25" lahtrite arv | 1 |
| 2,5" salvede arv | 2 |
| Väliste 5,25" kettalahtrite arv | 1 |
| Aknaga | |
| Toide | |
| Kaasas toiteplokk | |
| Toiteallikas | 500 W |
| Toiteploki asukoht | Ülaosa |
| ATX-toitepistmik (20 + 4 kontakti) | |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| Audiosisend | |
| Audioväljund | |
| Salvesti | |
| Toetatud kõvakettasuurused | 2.5,3.5 " |
| Jahutus | |
| Maksimaalne esiventilaatorite arv | 1 |
| Toetatud esiventilaatorite läbimõõt | 80 mm |
| Maksimaalne tagaventilaatorite arv | 1 |
| Toetatud tagaventilaatorite läbimõõt | 80,90 mm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 170 mm |
| Sügavus | 350 mm |
| Kõrgus | 350 mm |
| Kaal | 3,6 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 212 mm |
| Pakendi sügavus | 427 mm |
| Pakendi kõrgus | 392 mm |
| Pakendi kaal | 4,4 kg |