Tootja: itek
Mudel: ITGCAQBO30E
EAN: 8056157880400
itek QBO 8 EVO. Tüüp: PC, Toote värv: Must, Emaplaadi toetatud kujutegurid: Mikro ATX, Mini-ATX. Installitud esiventilaatorid: 1x 200 mm, Toetatud küljeventilaatorite läbimõõt: 120 mm, Installitud tagaventilaatorid: 1x 120 mm. Toetatud kõvakettasuurused: 2.5,3.5", Ühilduvad mälukaardid: SD. Laius: 267 mm, Sügavus: 333 mm, Kõrgus: 360 mm. Pakendi kaal: 4,6 kg
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
itek QBO 8 EVO Must | €65.53 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Tüüp | PC |
| Materjal | Akrüül, Metall |
| Toote värv | Must |
| Emaplaadi toetatud kujutegurid | Mikro ATX, Mini-ATX |
| 3,5" lahtrite arv | 2 |
| 2,5" salvede arv | 2 |
| Laienduspesade arv | 4 |
| Aknaga | |
| Sobilik | Mängimine |
| Valgustus | |
| Juhtmehaldus | |
| Lähtestusnupp | |
| On/off nupp | |
| CPU jahuti maksimaalne kõrgus | 18 cm |
| Graafikakaardi maksimaalne pikkus | 30 cm |
| Toide | |
| Kaasas toiteplokk | |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 1 |
| Audiosisend | |
| Audioväljund | |
| Salvesti | |
| Toetatud kõvakettasuurused | 2.5,3.5 " |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Ühilduvad mälukaardid | SD |
| Jahutus | |
| Installitud esiventilaatorid | 1x 200 mm |
| Maksimaalne esiventilaatorite arv | 1 |
| Maksimaalne küljeventilaatorite arv | 2 |
| Toetatud küljeventilaatorite läbimõõt | 120 mm |
| Installitud tagaventilaatorid | 1x 120 mm |
| Toetatud tagaventilaatorite läbimõõt | 120 mm |
| Vedelikjahutus | |
| Tagumised radiaatorid, erinevad suurused saadaval | 120 mm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 267 mm |
| Sügavus | 333 mm |
| Kõrgus | 360 mm |
| Kaal | 3,8 kg |
| Materjali paksus | 0,6 mm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi kaal | 4,6 kg |