Tootja: itek
Mudel: ITGCALLW41
EAN: 8056157882398
itek LIFLIG W41. Toote kuju: Mini Tower, Tüüp: PC, Toote värv: Valge. Toiteploki asukoht: Põhi. Toetatud esiventilaatorite läbimõõt: 120,140 mm, Installitud tagaventilaatorid: 1x 120 mm, Toetatud ülemiste ventilaatorite läbimõõt: 120,140 mm. Toetatud kõvakettasuurused: 2.5,3.5". Laius: 215 mm, Sügavus: 415 mm, Kõrgus: 425 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
itek LIFLIG W41 Mini Tower Valge | €67.17 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote kuju | Mini Tower |
| Tüüp | PC |
| Materjal | SPCC |
| Toote värv | Valge |
| Emaplaadi toetatud kujutegurid | ITX, Mikro ATX |
| 3,5" lahtrite arv | 2 |
| 2,5" salvede arv | 2 |
| Laienduspesade arv | 4 |
| Aknaga | |
| Sobilik | Mängimine |
| Juhtmehaldus | |
| On/off nupp | |
| CPU jahuti maksimaalne kõrgus | 16,6 cm |
| Graafikakaardi maksimaalne pikkus | 35 cm |
| Toide | |
| Kaasas toiteplokk | |
| Toiteploki asukoht | Põhi |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| Salvesti | |
| Toetatud kõvakettasuurused | 2.5,3.5 " |
| Jahutus | |
| Maksimaalne esiventilaatorite arv | 3 |
| Toetatud esiventilaatorite läbimõõt | 120,140 mm |
| Installitud tagaventilaatorid | 1x 120 mm |
| Maksimaalne ülemiste ventilaatorite arv | 3 |
| Toetatud ülemiste ventilaatorite läbimõõt | 120,140 mm |
| Vedelikjahutus | |
| Eesmised radiaatorid, erinevad suurused saadaval | 120,240,280,360 mm |
| Tagumised radiaatorid, erinevad suurused saadaval | 120 mm |
| Ülemised radiaatorid, erinevad suurused saadaval | 120,240,280 mm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 215 mm |
| Sügavus | 415 mm |
| Kõrgus | 425 mm |
| Materjali paksus | 0,8 mm |