Tootja: itek
Mudel: ITGCAST33B
EAN: 8056157882435
itek ITGCAST33B. Toote kuju: Midi Tower, Tüüp: PC, Toote värv: Must. Toiteploki asukoht: Põhi. Installitud esiventilaatorid: 3x 120 mm, Installitud tagaventilaatorid: 1x 120 mm, Installitud ülemised ventilaatorid: 2x 120 mm. Toetatud kõvakettasuurused: 2.5,3.5". Laius: 205 mm, Sügavus: 380 mm, Kõrgus: 450 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
itek ITGCAST33B arvutikorpus Midi Tower Must | €51.96 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote kuju | Midi Tower |
| Tüüp | PC |
| Materjal | SPCC |
| Toote värv | Must |
| Emaplaadi toetatud kujutegurid | ATX, ITX, Mikro ATX |
| 3,5" lahtrite arv | 2 |
| 2,5" salvede arv | 2 |
| Laienduspesade arv | 7 |
| Aknaga | Jah |
| Toonitud klaaspaneel(id) | Jah |
| Tolmuvastane filter | Jah |
| Juhtmehaldus | Jah |
| On/off nupp | Jah |
| CPU jahuti maksimaalne kõrgus | 16 cm |
| Graafikakaardi maksimaalne pikkus | 33 cm |
| Toide | |
| Kaasas toiteplokk | Ei |
| Toiteploki asukoht | Põhi |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 1 |
| Salvesti | |
| Toetatud kõvakettasuurused | 2.5,3.5 " |
| Jahutus | |
| Installitud esiventilaatorid | 3x 120 mm |
| Installitud tagaventilaatorid | 1x 120 mm |
| Installitud ülemised ventilaatorid | 2x 120 mm |
| Vedelikjahutus | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 205 mm |
| Sügavus | 380 mm |
| Kõrgus | 450 mm |