Tootja: Hiditec
Mudel: CHA010034
EAN: 8436545693155
Hiditec SM10. Toote kuju: Small Form Factor (SFF), Tüüp: PC, Toote värv: Must. Toetatud elektritoite tarne vormi faktorid: SFX. Installitud ülemised ventilaatorid: 1x 80 mm. Toetatud kõvakettasuurused: 2.5,3.5,5.25". Laius: 100 mm, Sügavus: 340 mm, Kõrgus: 350 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Hiditec SM10 Small Form Factor (SFF) Must | €44.41 |
|
www.gangaelectronica.es |
Caja Sobremesa Hiditec SM10 | €46.98 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote kuju | Small Form Factor (SFF) |
| Tüüp | PC |
| Materjal | ABS, Teras |
| Toote värv | Must |
| Emaplaadi toetatud kujutegurid | ITX |
| 5,25" lahtrite arv | 1 |
| 3,5" lahtrite arv | 2 |
| 2,5" salvede arv | 2 |
| Sobilik | Kodu/kontor |
| Tolmuvastane filter | |
| On/off nupp | |
| CPU jahuti maksimaalne kõrgus | 9 cm |
| Toide | |
| Kaasas toiteplokk | |
| Toetatud elektritoite tarne vormi faktorid | SFX |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| Audiosisend | |
| Audioväljund | |
| Salvesti | |
| Toetatud kõvakettasuurused | 2.5,3.5,5.25 " |
| Jahutus | |
| Installitud ülemised ventilaatorid | 1x 80 mm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 100 mm |
| Sügavus | 340 mm |
| Kõrgus | 350 mm |
| Kaal | 2,6 kg |