Tootja: Hiditec
Mudel: D170D10001
EAN: 8436545690307
Hiditec D-1 Multiplatform. Tüüp: PC, Toote värv: Must, Hall, Emaplaadi toetatud kujutegurid: Mini-ITX. Toiteallikas: 180 W, Toiteploki asukoht: Põhi. Toetatud ülemiste ventilaatorite läbimõõt: 60 mm. Toetatud kõvakettasuurused: 2.5". Laius: 270 mm, Sügavus: 75 mm, Kõrgus: 402 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
ATX Semi-tower Korpus Hiditec D-1 Multiplatform Must Must/Hall | €84.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote kuju | Täpsustamata |
| Tüüp | PC |
| Materjal | ABS-sünteetika, SECC |
| Toote värv | Must, Hall |
| Emaplaadi toetatud kujutegurid | Mini-ITX |
| 3,5" lahtrite arv | 1 |
| 2,5" salvede arv | 1 |
| Aknaga | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Lähtestusnupp | |
| Toide | |
| Kaasas toiteplokk | |
| Toiteallikas | 180 W |
| Toiteploki asukoht | Põhi |
| ATX-toitepistmik (20 + 4 kontakti) | |
| SATA-ühenduste arv | 2 |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| Audiosisend | |
| Audioväljund | |
| Salvesti | |
| Toetatud kõvakettasuurused | 2.5 " |
| Toetatud kõvaketaste arv | 1 |
| Jahutus | |
| Toetatud ülemiste ventilaatorite läbimõõt | 60 mm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 270 mm |
| Sügavus | 75 mm |
| Kõrgus | 402 mm |
| Kaal | 500 g |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | ENERGY STAR |
| Muud funktsioonid | |
| Toite kaitsefunktsioonid | Ülevool, Ülevõimsus, Ülepinge, Ülekoormus |