Tootja: Hiditec
Mudel: CHA010017
EAN: 8436545691496
Hiditec ATX KLYP PSU. Toote kuju: Tower, Tüüp: PC, Toote värv: Must. Toetatud elektritoite tarne vormi faktorid: ATX. Toetatud küljeventilaatorite läbimõõt: 120 mm, Toetatud tagaventilaatorite läbimõõt: 80 mm. Laius: 180 mm, Sügavus: 412 mm, Kõrgus: 435 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
Hiditec ATX KLYP PSU Tower Black | €44.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote kuju | Tower |
| Tüüp | PC |
| Materjal | ABS-sünteetika, SECC |
| Toote värv | Must |
| Emaplaadi toetatud kujutegurid | ATX, Mikro ATX |
| 2,5" salvede arv | 2 |
| Sisemiste 3,5" salvede arv | 2 |
| Väliste 5,25" kettalahtrite arv | 1 |
| Aknaga | |
| Sobilik | Kodu/kontor |
| Juhtmehaldus | |
| CPU jahuti maksimaalne kõrgus | 16 cm |
| Graafikakaardi maksimaalne pikkus | 36 cm |
| Sertifikaat | CE, RoHs |
| Toide | |
| Kaasas toiteplokk | |
| Toetatud elektritoite tarne vormi faktorid | ATX |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 1 |
| Audiosisend | |
| Audioväljund | |
| Jahutus | |
| Maksimaalne küljeventilaatorite arv | 2 |
| Toetatud küljeventilaatorite läbimõõt | 120 mm |
| Toetatud tagaventilaatorite läbimõõt | 80 mm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 180 mm |
| Sügavus | 412 mm |
| Kõrgus | 435 mm |
| Kaal | 3,46 kg |