Tootja: FSP
Mudel: POC0000139
EAN: 4713224526114
FSP CST350 PLUS. Tüüp: PC, Toote värv: Must, Emaplaadi toetatud kujutegurid: Mikro ATX, Mini-ITX. Toetatud elektritoite tarne vormi faktorid: ATX, SFX-L. Toetatud küljeventilaatorite läbimõõt: 120 mm, Installitud tagaventilaatorid: 1x 80 mm, Toetatud tagaventilaatorite läbimõõt: 80 mm. Toetatud kõvakettasuurused: 3.5", SSD-ketta mõõtmed: 2.5". Laius: 185 mm, Sügavus: 391 mm, Kõrgus: 303 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
FSP CST350 PLUS Must | €117.34 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Tüüp | PC |
| Materjal | SPCC |
| Toote värv | Must |
| Emaplaadi toetatud kujutegurid | Mikro ATX, Mini-ITX |
| 3,5" lahtrite arv | 3 |
| 2,5" salvede arv | 3 |
| Laienduspesade arv | 6 |
| Sobilik | Kodu/kontor |
| Tolmuvastane filter | Jah |
| Lähtestusnupp | Jah |
| On/off nupp | Jah |
| CPU jahuti maksimaalne kõrgus | 15,5 cm |
| Graafikakaardi maksimaalne pikkus | 32 cm |
| Toiteploki maksimaalne pikkus | 15 cm |
| Toide | |
| Kaasas toiteplokk | Ei |
| Toetatud elektritoite tarne vormi faktorid | ATX, SFX-L |
| Pesad & liidesed | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C-tüüpi portide hulk | 1 |
| Audiosisend | Jah |
| Audioväljund | Jah |
| Salvesti | |
| Toetatud kõvakettasuurused | 3.5 " |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Toetatud kõvaketaste arv | 3 |
| Jahutus | |
| Maksimaalne küljeventilaatorite arv | 2 |
| Toetatud küljeventilaatorite läbimõõt | 120 mm |
| Installitud tagaventilaatorid | 1x 80 mm |
| Maksimaalne tagaventilaatorite arv | 1 |
| Toetatud tagaventilaatorite läbimõõt | 80 mm |
| Installitud ülemised ventilaatorid | 1x 120 mm |
| Maksimaalne ülemiste ventilaatorite arv | 2 |
| Toetatud ülemiste ventilaatorite läbimõõt | 120 mm |
| Maksimaalne alumiste ventilaatorite arv | 2 |
| Toetatud alumiste ventilaatorite läbimõõt | 120 mm |
| Vedelikjahutus | Jah |
| Külgmised radiaatorid, erinevad suurused | 240 mm |
| Alumisele radiaatorile sobiva(te) ventilaatori(te) suurus | 240 mm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 185 mm |
| Sügavus | 391 mm |
| Kõrgus | 303 mm |
| Kaal | 5,2 kg |
| Materjali paksus | 0,8 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 272 mm |
| Pakendi sügavus | 463 mm |
| Pakendi kõrgus | 380 mm |
| Pakendi kaal | 6,1 kg |