Tootja: FSP
Mudel: POC0000157
EAN: 4713224527616
FSP CMT160. Toote kuju: Midi Tower, Tüüp: PC, Toote värv: Must. Toetatud elektritoite tarne vormi faktorid: ATX. Toetatud esiventilaatorite läbimõõt: 120 mm, Toetatud tagaventilaatorite läbimõõt: 80 mm. Toetatud kõvakettasuurused: 3.5,5.25", SSD-ketta mõõtmed: 2.5". Laius: 173 mm, Sügavus: 370 mm, Kõrgus: 410 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.topbiz.fr |
FSP CMT160 Midi Tower Noir | €36.01 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote kuju | Midi Tower |
| Tüüp | PC |
| Materjal | SPCC |
| Toote värv | Must |
| Emaplaadi toetatud kujutegurid | ATX, ITX, Mikro ATX |
| 3,5" lahtrite arv | 1 |
| 5,25" lahtrite arv | 1 |
| 2,5" salvede arv | 2 |
| Laienduspesade arv | 6 |
| CPU jahuti maksimaalne kõrgus | 15 cm |
| Graafikakaardi maksimaalne pikkus | 33 cm |
| Toiteploki maksimaalne pikkus | 14 cm |
| Toide | |
| Kaasas toiteplokk | Ei |
| Toetatud elektritoite tarne vormi faktorid | ATX |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 1 |
| Audiosisend | Jah |
| Audioväljund | Jah |
| Salvesti | |
| Toetatud kõvakettasuurused | 3.5,5.25 " |
| Kombineeritud HDD/SSD sahtel | Jah |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Jahutus | |
| Maksimaalne esiventilaatorite arv | 3 |
| Toetatud esiventilaatorite läbimõõt | 120 mm |
| Maksimaalne tagaventilaatorite arv | 1 |
| Toetatud tagaventilaatorite läbimõõt | 80 mm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 173 mm |
| Sügavus | 370 mm |
| Kõrgus | 410 mm |