Tootja: DeepCool
Mudel: DP-ATX-MATREXX55V3
EAN: 6933412713968
DeepCool Matrexx 55 V3. Toote kuju: Midi Tower, Tüüp: PC, Toote värv: Must. Toiteploki asukoht: Põhi, Toetatud elektritoite tarne vormi faktorid: ATX, PS2. Toetatud esiventilaatorite läbimõõt: 120,140 mm, Toetatud tagaventilaatorite läbimõõt: 120 mm, Toetatud ülemiste ventilaatorite läbimõõt: 120,140 mm. Toetatud kõvakettasuurused: 2.5,3.5". Laius: 210 mm, Sügavus: 446 mm, Kõrgus: 479 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
m79.lv |
Deepcool Middle Tower MATREXX 55 V3 ATX, Power supply included No 6933412713968 Datora korpuss | €60.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote kuju | Midi Tower |
| Tüüp | PC |
| Materjal | ABS-sünteetika, SPCC |
| Toote värv | Must |
| Emaplaadi toetatud kujutegurid | ATX, EATX, Mikro ATX, Mini-ITX |
| 3,5" lahtrite arv | 2 |
| 2,5" salvede arv | 4 |
| Laienduspesade arv | 7 |
| Aknaga | |
| Sobilik | Mängimine |
| Toonitud klaaspaneel(id) | |
| Tolmuvastane filter | |
| Juhtmehaldus | |
| On/off nupp | |
| Lähtestusnupp | |
| CPU jahuti maksimaalne kõrgus | 16 cm |
| Graafikakaardi maksimaalne pikkus | 37 cm |
| Toide | |
| Kaasas toiteplokk | |
| Toiteploki asukoht | Põhi |
| Toetatud elektritoite tarne vormi faktorid | ATX, PS2 |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 1 |
| Audiosisend | |
| Audioväljund | |
| Salvesti | |
| Toetatud kõvakettasuurused | 2.5,3.5 " |
| Jahutus | |
| Maksimaalne esiventilaatorite arv | 3 |
| Toetatud esiventilaatorite läbimõõt | 120,140 mm |
| Maksimaalne tagaventilaatorite arv | 1 |
| Toetatud tagaventilaatorite läbimõõt | 120 mm |
| Maksimaalne ülemiste ventilaatorite arv | 2 |
| Toetatud ülemiste ventilaatorite läbimõõt | 120,140 mm |
| Vedelikjahutus | |
| Eesmised radiaatorid, erinevad suurused saadaval | 120,140,240,280,360 mm |
| Tagumised radiaatorid, erinevad suurused saadaval | 120 mm |
| Ülemised radiaatorid, erinevad suurused saadaval | 120,140,240 mm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 210 mm |
| Sügavus | 446 mm |
| Kõrgus | 479 mm |
| Kaal | 7,4 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 275 mm |
| Pakendi sügavus | 515 mm |
| Pakendi kõrgus | 510 mm |
| Pakendi kaal | 8,5 kg |