Tootja: DeepCool
Mudel: R-CL500-BKNMA4N-A-1
EAN: 6933412714507
DeepCool CL500 4F. Toote kuju: Midi Tower, Tüüp: PC, Toote värv: Hõbe. Toetatud elektritoite tarne vormi faktorid: ATX, PS2. Installitud esiventilaatorid: 3x 120 mm, Toetatud esiventilaatorite läbimõõt: 120,140 mm, Installitud tagaventilaatorid: 1x 120 mm. Toetatud kõvakettasuurused: 2.5,3.5", SSD-ketta mõõtmed: 2.5". Laius: 226 mm, Sügavus: 473 mm, Kõrgus: 519 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Disain | |
| Toote kuju | Midi Tower |
| Tüüp | PC |
| Materjal | ABS, SPCC, Karastatud klaas |
| Toote värv | Hõbe |
| Emaplaadi toetatud kujutegurid | ATX, Mikro ATX, Mini-ITX |
| 3,5" lahtrite arv | 2 |
| 2,5" salvede arv | 2 |
| Laienduspesade arv | 7 |
| Aknaga | |
| Sobilik | Mängimine |
| Toonitud klaaspaneel(id) | |
| Juhtmehaldus | |
| Lähtestusnupp | |
| On/off nupp | |
| CPU jahuti maksimaalne kõrgus | 16,5 cm |
| Graafikakaardi maksimaalne pikkus | 33 cm |
| Toiteploki maksimaalne pikkus | 16 cm |
| Toide | |
| Kaasas toiteplokk | |
| Toetatud elektritoite tarne vormi faktorid | ATX, PS2 |
| Pesad & liidesed | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| Audiosisend | |
| Salvesti | |
| Toetatud kõvakettasuurused | 2.5,3.5 " |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Jahutus | |
| Installitud esiventilaatorid | 3x 120 mm |
| Maksimaalne esiventilaatorite arv | 3 |
| Toetatud esiventilaatorite läbimõõt | 120,140 mm |
| Installitud tagaventilaatorid | 1x 120 mm |
| Maksimaalne tagaventilaatorite arv | 1 |
| Toetatud tagaventilaatorite läbimõõt | 120 mm |
| Maksimaalne ülemiste ventilaatorite arv | 2 |
| Toetatud ülemiste ventilaatorite läbimõõt | 120 mm |
| Vedelikjahutus | |
| Eesmised radiaatorid, erinevad suurused saadaval | 120,140,240,280,360 mm |
| Tagumised radiaatorid, erinevad suurused saadaval | 120 mm |
| Ülemised radiaatorid, erinevad suurused saadaval | 120,240 mm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 226 mm |
| Sügavus | 473 mm |
| Kõrgus | 519 mm |
| Kaal | 8,4 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 285 mm |
| Pakendi sügavus | 565 mm |
| Pakendi kõrgus | 535 mm |
| Pakendi kaal | 9,75 kg |